Úvodní stránka » Do kina » Lítám v tom s GC

Lítám v tom s GC

Vzali mě do kina. Nějak jsem ani nevěděla na co jdu, ale ukázalo se že  jsem na Lítám v tom s mým oblíbeným krasavcem Georgem Clooneym. Clooneyho můžu v jakékoliv úpravě, odpouštím i méně zdařilé a tuhle považuji za  lahůdkovou.

V prvních záběrech jeho hrdina  zaujme pozoruhodným povoláním, kterým je vyhazování lidí z práce. Společnost, pro kterou pracuje, totiž poskytuje právě tyto nevděčné služby. Vlastní majitelé firem mohou zůstat v klidu, protože špinavou práci za ně obstará někdo jiný.  Nevím, zda na našem trhu někdo podobnou službu poskytuje /jinak tip pro osoby bez zaměstnání na nové podnikání/, každopádně to chce  pevné nervy a silný žaludek.

Ty Ryan Bingham opravdu má, nicméně malý červíček citu v jeho duši zahlodá. Krátká emoce, zdánlivě  naprosto pod kontrolou, a prakticky položí celý jeho složitě budovaný svět. Ten stojí na osobní svobodě muže, který nehodlá nikdy dospět, nikdy nic řešit, za nic nebýt odpovědný a zejména ne za něco, co by mohlo zavánět mezilidským vztahem. Život v jeho podání stojí na bonusových kartách a nejrůznějších výhodách z nich plynoucích. Hlavním smyslem a cílem jeho existence je nalítat 10 milionů mil.

Vtipná podívaná s inteligentním humorem od Jasona Reitmana (Juno). Jen od té doby  přemýšlím, co všechno ze svého „batohu“ vyhodím, aby se mi odlehčilo a zároveň tam zůstalo to podstatné. Rébus to jednoduchý není.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Do kina se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s