Úvodní stránka » Na koncertě » Elton John konečně živě

Elton John konečně živě

VSV4ffa68_212101_8225723Přestože Elton John nebyl letos v Praze rozhodně poprvé, pro mě to premiéra byla.  Až letos před vánocemi jsem dostala příležitost ho spatřit na vlastní oči a slyšet opravdu naživo. Přestože se jeho letošní turné mělo vztahovat k jeho nejnovější desce The Diving Board, zazněla během večera nejedna skladba z alb minulých, řada z nich téměř zlidovělých.

Necelých deset minut po dvacáté hodině koncert začíná  vystoupením 2Cellos, dvou chorvatských cellistů, kteří na svůj elektrický nástroj předvedou show nejen hudební, ale i vizuální a hned vzápětí přichází Elton John, aby publikum uvedl do varu jednou z nejpopulárnějších skladeb,  The Candle in the wind, kterou po tragickém úmrtí princezny Diany dedikoval právě jí. Klidně bych si jí  jednou také nechala zahrát.  A pak už následuje jeden hit za druhým, které jsou odměňovány našeným potleskem. Publikum, které je trochu spoutané v židlích, protože ani v parteru nejsou oficiální místa k stání, se během večera přesto dostává k pódiu, ze kterého Sir Elton dokonce rozdává autogramy.

Pódium neopustí přes dvě a půl hodiny. Večer graduje přídavkem v rockenrolovém pojetí, při kterém se už sedící publikum neudrží a pustí se do tance i na malém prostoru, který mezi židlemi zbývá. Tak snad zase někdy na viděnou.

Reklamy

9 thoughts on “Elton John konečně živě

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s